Sesje zdjęciowe Młodej Pary w plenerze

fotograf ze szczecina

Obecnie coraz więcej par młodych decydując się na skorzystanie z usług fotografa ślubnego dobiera również sesję zdjęciową w plenerze, czyli tak zwany plener. Fotograf daje tutaj wolną rękę co do terminu sesji plenerowej, to znaczy, że może ona odbyć się tego samego dnia co uroczystości weselne, ale również można się z fotografem umówić się w innym, wybranym terminie po ślubie. Warto zwrócić uwagę, że dzisiaj fotografia ślubna daje nam masę możliwości, jeżeli chodzi o sesje plenerowe.

Nierzadko pary młode decydują się, aby uwiecznić ten wyjątkowy dzień ich życia w bardzo niekonwencjonalny i oryginalny sposób. Na boczny tor odchodzą tradycyjne konwencje robienia sobie sesji zdjęciowych w budynkach, czy na łonie natury. Ostatnio przeglądając portale społecznościowe, czy też strony fotografów ślubnych można zobaczyć sesje zdjęciowe na stadionach piłkarskich ulubionych drużyn, na basenach, stadninach konnych, itp.

Przykład? Ostatnimi czasy znajomi urządzili sesję ślubną w Szczecinie na statku (Pan Młody jest marynarzem). Notabene, to jest bardzo dobry fotograf ze Szczecina – lukaszpopielarz.pl. Na tym przykładzie można więc zobaczyć, jak wiele możliwości daje nam współcześnie fotografia ślubna. Kierując się swoimi zainteresowaniami, pasjami czy hobby można w porozumieniu z fotografem ślubnym urządzić sesję w oryginalny sposób i w niepowtarzalnym klimacie.

Należy oczywiście pamiętać przy tym, aby nie przesadzić, ponieważ zarówno młodzi jak i fotograf mają ograniczone możliwości wytrzymałościowe, a nierzadko zdarzają się także sytuacje, kiedy to zdjęcia trzeba niestety powtarzać. Wymyślnych pomysłów nie poleca się więc osobom niecierpliwym oraz tym którzy nie lubią pozować do zdjęć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *