Liposukcja – modelowanie sylwetki odsysaniem tłuszczu

Sekrety Piękna w Krakowie

Liposukcja jest zabiegiem należącym do gałęzi medycyny estetycznej. Rezultatem tego zabiegu jest wymodelowanie sylwetki i odessanie zbędnej ilości tkanki tłuszczowej zalegającej pod skórą. Klinika medycyny estetycznej oferuje zabieg liposukcji dla osób mających problem z pozbyciem się tkanki tłuszczowej w pewnych partiach ciała oraz osobom z nierównomiernie rozmieszczoną tkanką tłuszczową pod skórą.

Efektem takiego zabiegu jest estetyczna poprawa wyglądu skóry i kształtów ciała, przez co sylwetka nabiera zdrowych i pożądanych rysów Klinika medycyny estetycznej Kraków gwarantuje profesjonalne przygotowanie do zabiegu liposukcji. Przed zabiegiem zostaną zlecone badania kwalifikujące do zabiegu liposukcji oraz zalecenia odnośnie stylu życia m.in. odstawienie wyrobów tytoniowych, przyjmowania leków zmniejszających krzepliwość krwi oraz aspiryny na okres przynajmniej 2 tygodnie przed zabiegiem.

Liposukcja rozpoczyna się od konsultacji z chirurgiem medycyny estetycznej i na niesienie korekty kształtów sylwetki na ciało markerem. Umiejętności chirurga nabyte latami doświadczenia wraz z zastosowaniem wiedzy z dziedziny medycyny zapewniają w pełni satysfakcjonujące efekty liposukcji. Podczas właściwego zabiegu pacjent jest miejscowo znieczulony lub poddany całkowitej narkozie. Chirurg za pomocą małych i precyzyjnych nacięć wprowadza pod skórę kaniulę (plastikową rurkę) podłączoną do urządzenia zasysającego zgromadzony tłuszcz pod skórą. Zabieg kończy się w momencie zaszycia uprzednio naciętych fałdów skórnych w mało widocznych miejscach. Następnie jest okres rekonwalescencji czyli opieki zagwarantowanej przez klinikę medycyny estetycznej, w czasie którym dojdzie do zregenerowania się skóry poddanej zabiegowi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *