Fotobudka idealna na przyjęcie

fotobudka nie tylko na wesele

Fotografia jest w ostatnim czasie bardzo modnym hobby, którym para się prawie każdy. Nie chodzi tu tylko o wyśmiewane przez wielu sweet focie pstrykane przez nastolatki w ilościach hurtowych, ale również o zdjęcia wykonane z pełnym profesjonalizmem naprawdę dobrej jakości sprzętem.

Na imprezach triumfy święci fotobudka. Jest to aparat do robienia zdjęć natychmiastowych. Jeśli planujesz przyjęcie weselne, osiemnastkę lub inne urodziny, kinderbal czy jubileusz to fotobudka jest idealna dla Ciebie. Twoi goście będą zachwyceni i na długo zapamiętają świetną zabawę, którą im zapewniłeś.

Automat zdjęciowy do wynajęcia jest dostępny od zaraz. Gwarantujemy niskie ceny, dowóz do klienta i obsługę aparatu. Wystarczy że zadzwonisz na podany numer, a przyjedziemy do Ciebie. W ofercie mamy kilka godzin czasu pracy, więc każdy z gości zdąży zrobić sobie po kilka zdjęć. Posiadamy szereg zabawnych akcesoriów, które można wykorzystać podczas sesji zdjęciowej. Mamy śmieszne, ogromne okulary, wąsy i usta na patyku, czapki, oczy na sprężynach, ramę do obrazu, kapelusze i różnokolorowe peruki. Posiadamy również kilka zabawnych tekstów na patyku dla młodej pary. W ofercie dostępnych jest parę rodzajów teł fotograficznych. Zdjęcia dostępne są od ręki.

Fotobudka to bez wątpienia gwarancja udanej zabawy. Z nami Twoi goście spędzą niezapomniane chwile. Śmieszne miny, interesujące pozy i uśmiechnięte twarze – oto wspomnienia użytkowników fotobudki. Z naszym mobilnym studiem fotograficznym nie ma możliwości nudnej imprezy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *